Emanet

Genelevdeki kadın kapıyı açar ve karşısında giyimiyle bir evsizden hallice olan yaşlı adama “nasıl yardım edebilirim?” diye sorar.

Yaşlı adam: “Natalie’yi istiyorum” der.

Kadın: “Natalie buradaki en pahalı kızdır ve isterseniz başka…”

Yaşlı adam: “Hayır, ben Natalie’yi istiyorum.”

Natalie gelir ve ücretinin 1000 dolar olduğunu söyler. Adam gözünü bile kırpmadan 10 tane 100’lüğü Natalie’ye verir. İkisi beraber evin üst katına çıkarlar.

Sonraki gece yine aynı adam kapıya gelir ve Natalie’yi ister. Şuana kadar hiç kimse iki gece üst üste Natalie’yi istememiştir. Ve hiç bir indirim yoktur. Adam yine çıkarıp 10 tane 100’lüğü çat çat verir Natalie’ye.

Üçüncü gün yine aynı adam kapıda, yine Natalie’yi istier. Yine 1000 doları Natalie’nin eline sayar. Üst kata çıkarlar. Gecenin sonunda Natalie sorar:

“Hiç kimse benimle üç gece üst üste birlikte olmamıştı… Nerelisin sen?”

Yaşlı adam cevaplar “Minsk’de yaşıyorum.”

Natalie: “Ne tesadüf benim de orada iki kız kardeşim var.”

Yaşlı adam: “Biliyorum kardeşin bana 3000 doları sana ulaştırmam için verdi.”

3 Comments:

  1. TÜRKİYE YE GÖNDERİLEN EMANET PARAYI AKP Mİ GETİRDİ?

  2. Adamın yaptığı ne ki(?)..Ayrıca kadının alışık olduğu ve rıza gösterdiği bi eylem gerçekleştiriyor.
    Ya biz,bizim rızamız var mı ki(?) bu iktidar 15 yıl dır bizim paramızla bize binip duruyor hem de hiç nefes almadan ve aldırmadan…ha diyeceksiniz ki bilmem % de şu kadar oy veren kesim var.Evet doğru var,zaten işin trajikomik yanı da bu ya “iktidar”onlara da biniyor ama onlar yukarıdaki “fahişe”misali..Neyse.

  3. Seksen senedir sirtinuza binip hiçbir karşılık vermemiş yılların acısını cektirenler dayanan zihniyet bu gün millete hizmet edenleri aşağılıyor demeki karşılıksız köleliğe ozlemisinz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir