Ziyaret Edilesi Adalar

Dinlenmek, iyileşmek, gevşemek ve modern hayatın getirdiği zorunluluklardan bir nebze de olsa uzaklaşmak isteyen gezginler için adalar, nefes kesici manzaralarıyla eşsiz tatil olanaklarını beraberinde getiriyorlar. Ziyaret edilesi egzotik adalar, insanı kendilerine çeken yapılarıyla beraber uzun süreli olarak kalma isteği uyandırıyorlar.

Anguilla – Birleşik Krallık


Beyaz kumlu plajlarıyla ve turkuaz rengi suyuyla kusursuz bir egzotik ada olarak biliniyor. Palmiye ağaçlarıyla ve rüzgârla iç içe olmak isteyenler için Karayipler’de bulunan Anguilla doğasıyla olduğu gibi sosyalliğiyle de bir o kadar heyecan verici. Su sporları, canlı müzik ve yeni lezzetleri sonuna kadar sunuyor.

Funen – Danimarka


Muhteşem adalardan biri olan Funen adası, kıvrımlı tepeleriyle beraber bir bahçe görünümünü oluşturuyor. Kopenhag’dan kısa süre içerisinde gidilebiliyor olmasıyla beraber pek çok kişinin tercihi oluyor. Huzuru sağlayan Funen adası, herkesin ziyaret etmek isteyeceği güzellikleri barındırıyor.

Lord Howe – Avustralya


Volkanik ada olarak bilinen Lord Howe adası, Avustralya ve Yeni Zelanda arasındaki konumda bulunuyor. Vahşi yaşam zenginliğiyle beraber doğaseverler için bir cennet gibi. Adada pek çok aktivitenin mevcut olmasıyla beraber hem dinlendirici hem de faal bir tatil gerçekleştirmek isteyenlerin tercih edebileceği tipten.

Bled – Slovenya


Buz devrinden kalma olduğu bilinen Bled Gölü’nün orta noktasında yer alan küçük ada, büyüleyici manzarasıyla beraber, ziyaretçilerin nefesini kesen atmosfere sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir