Eşinizin Artık Sizi Sevmediğini Gösteren İşaretler

Her gün karşınıza çıkan olaylar eşim beni seviyor mu sorularını akıllara getirebilir. Aşağıdaki ipuçları ise artık eşinizin size olan sevgisinin bittiğini gösteren şeylerden olacaktır.

Her Hatayı Size Yüklemesi


Sevilmeme işaretleri arasında belki de en büyüğü eşinizin sürekli olarak her hatayı size yüklemesidir. Olumsuz gelişmelerden sonra bütün hatayı sizin üstünüze bir şekilde yüklemeye çalışacaktır. Kendi hatalarını bile kabul etmeyerek, bundan sizin sorumlu olduğunuzu ortaya atabilir.

Sürekli Bahanelerinin Olması


Özellikle ortak yapılacak işlerden sürekli kaçması artık sizi eskisi kadar önemsemediğinin belirtisi olabilir. İşlerinin yoğun olduğuyla ilgili bahaneler üretiyorsa ve yapılacak tatilleri de erteleme önerisinde bulunuyorsa, o zaman sevgisi üzerinde biraz daha düşünülmelidir.

Saygısızlık Etmesi


Eşinizin üslubunun eskisi gibi olmadığını fark ettiğiniz bir dönemin içine girebilirsiniz. Yaptığı saygısızlıkları ve söylediği sözleri giderek arttırmaya devam edebilir. Derhal frenlenmesi gereken bu durum, ileride daha üst bir boyuta sıçrayabilir.

Açıklama Yapma Gereği Duymaması


Eşiniz önemli konularda bile artık size açıklama yapma gereği duymuyor olabilir. Artık sizi hayatının bir parçası olarak görmeyen eşiniz, bundan dolayı hayatındaki gelişmelerle ilgili bilgi vermiyor. Sizi konuların dışında tutarken bu durum eşlerin sevmeme belirtileri arasında en büyük maddelerden biri oluyor.

Gelecek Planlarının Olmaması


Son olarak gelecekle ilgili hiçbir planının olmaması da bu işaretler arasındadır. Sizin anlattığınız gelecek planlarıyla ilgili alaycı ifadeler takınıyorsa, o zaman eşinizin aşkının bittiğinin kanıtı olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir